Çelik Çatı Uygulamaları, yapının kendi özgü ağırlığına çok fazla ek zati ağırlık getirmez ve olası doğal afetlerde kalıcılık sağlar. Can kaybına yaptırım sağlayıcı etkilerde bulunmaz, yüksek direnç göstererek yapı bütünlüğünün korunmasını sağlar. Çelik çatı yapı malzemelerini oluşturan elemanların fabrikasyon olması tam güven sağlar ve kullanılan koruyucu malzemeler sayesinde çatı kalitesini en yüksek seviyede tutar. Çelik çatı sistemleri üretim ve montaja dayalı olduklarından dolayı imalatı ya da uygulanması zemin, mekân gözetmeksizin her mevsim, her bölgede kolaylıkla uygulanabilir.

BAYRAKCI METAL, Yapı sahibi ya da yetkilisinin kendine özel olarak çıkarttığı veya tarafımızdan çıkartılan tüm projeler kolaylıkla uygulanabilir, dilenirse farklı proje uygulamaları estetik bozmadan tamamlanarak proje uygun hale getirilebilir.

 

Çelik çatı uygulamalarında taşıyıcı konstrüksiyonun imalatı ve montajının yanı sıra çatı kaplaması (sandwich panel, kenetli metal vb.) ve drenaj (dere sistemleri) uygulamaları ile anahtar teslim hizmeti vermekteyiz.

  • Projeye özel imalat
  • Anahtar teslim
  • Zaman ve mekândan bağımsız üretim
  • Sertifikalı kaliteli malzeme

ÜRÜN SİPARİŞ FORMU

Hızlı sipariş için tıklayın: satis@bayrakcimetal.com.tr