Bayrakçı metal inşat Kurduğu 2004 yılından bu yana Türkiye’nin en prestijli firmaları ile birlikte çalışmış ve ülkenin farklı bölgelerinde birçok projenin altına imzasını atmıştır. Uzman ekibi ile dâhil olduğu projelerin uygulama süreçlerinde gündeme gelen ihtiyaçlarına da hızla çözüm üretme yetkiliği sayesinde Türkiye’nin alt yapısına katkı sağlayan çok büyük projelerin hayata geçme sürecinde aktif olarak görev almış ve bu süreç içerisinde gösterdiği performans sebebi ile alanında lider konumuna ulaşmayı başarmıştır.

Üretime ilk kez Yenikapı’da 800 metrekarelik bir atölyede başlanmış, yüklenici olduğu projelerde gösterdiği başarı sayesinde ülkenin önde gelen projelerine dâhil olmuş, üretim kapasitesi günden güne artış göstermiştir. Üretim alanı ihtiyacı da bu gelişmelere bağlı olarak artmıştır. Yenikapı’daki ilk atölyeden sonra 2013 yılında yine Yenikapı’da daha büyük bir atölyeye geçmiş, aynı yıl içerisinde metal iş sanayi sitesine taşımıştır.

2013 yılı üretim kapasitesini artırma, sektörün kalbine daha yakın olma hem de kurumsal yönetime geçiş açısından bir dönüm noktası olmuştur.  Kurumsal yönetim çalışmalarına uluslararası kalite standartlarını sağlamak ve hizmet kalitesini artırma amacı ile günümüze kadar hız kesmeden devam etmektedir.

2017 yılında ürün gamını daha da genişleterek yeni ürünler geliştirmiş ve Hadımköy’de bulunan başka bir atölyede seri imalata geçerek kolaylaştırıcı çözümler sunan özel ürünlerini şantiye donanımları markası ile pazara sunmaya devam etmektedir.

Çelik konstrüksiyon alanında daima yenilikler sunan firmamız tedarikçi firma olmaktan çok bir çözüm ortağı olarak kendini konumlandırmakta ve buna uygun olarak müşterilerimizin taleplerini üretimde ve yönetimde kalite anlayışı ile karşılamaktadır.

Firmamızda sipariş talebiniz alındıktan sonra ihtiyaca göre yerinde keşif çalışması yapılır. Projelendirme çalışması ve statik hesapların yapılması ile devam eder. Üretime aldığımız tüm malzemelerin girdi şartlarına uygunluğu incelenir. her aşamada sertifikalı kaynakçılar ve çalışanlar  üretim yapmakta ve proses kontrolleri ile siparişinizin kalitesi incelenmektedir. Sevkiyat aşamasına gelen her ürün son kontrol testlerinden geçer ve sevk onayı ile siz değerli müşterilerimize sunulur. Siparişin başından sonuna kadar yapılan kalite kontrol çalışmaları sayesinde siparişinizin kalitesi garantilemeyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz.

İLETİŞİM FORMU