Kör kasa: yapıların pencere ve kapı gibi daha sonradan değişiklik gösterebilecekleri yerlerinde kör kasalar çerçevenin daha kolay montaj de montaj tapılmasını sağlamakla beraber çerçeve alanının daha mukavim olmasına da yardım etmektedir.

Metal kapılar:. Yapıların Elektrik odası, depo kapısı ve endüstriyel kapı istenilen yerlere uygulanmaktadır. İstenildiği durumlarda menfezli olarak imal edilebilir. Pek çok renk ve model seçeneği olan metal kapı modelleri her ebada ve konuma uygulanması sebebi ile özellikle kalabalık kitlelerin bulunduğu alanlar için oldukça ideal bir yapıya sahiptir.

Cephe çelikleri: yapıların dış yüzey kaplamaları yapılırken yüzey kaplamasını daha kolay uygulamak için cephe çelikleri kullanılabilir.

Klima gizleme platformu: özellikle toplu konut yapılarında bulunan klima sistemlerinin dış cephede yarattığı görüntü kirliliğini engellemek maksatlı kullanılmaktadır. Klima gizleme platformu yapısındaki taşıyıcı çelik konstrüksiyon sayesinde klimanın dış cepheye montajı gerekmeksizin hem gizleme hem de taşıma işlevini görmektedir.

Peyzaj çelikleri: özel peyzaj projelerinde yer alan dikey peyzaj, güneşlik, çardak, çelik köprü ve yürüyüş yolları gibi analnlarda peyzaj projesine özel şekilde üretim yapılabilmektedir.

Çelik kapaklar

Korkuluklar: çelik profilden üretilen korkuluklar Asmakat, ara kat, yangın merdivenleri, beton ya da çelik merdivenler sahanlık korkulukları gibi alanlara eklenerek güvenli bir kullanım sağlanır. ek olarak yapıların gerekli bölgelerinde ihtiyaç doğrultusunda demir korkuluklar özel olarak imal edilebilmektedir.

ÜRÜN SİPARİŞ FORMU

Hızlı sipariş için tıklayın: satis@bayrakcimetal.com.tr