Çelik proje hizmetleri ile çelik yapıların güncel yönetmelik ve şartnamelere göre statik-dinamik analizlerinin yapılarak statik hesap raporu hazırlanması, birleşim yeri, mesnet bağlantısı gibi düğüm noktalarının statik tahkiklerinin yapılması hizmeti sunmaktayız.

İşinizin ve projenizin özelliklerine göre ihtiyacınız olan tüm çelik konstrüksiyon malzeme üretim çalışmalarınızı titizlikle uzman mühendis ve operasyon kadromuz ile yerine getirmekteyiz.

Yerinde keşif ile başlayan çalışmalar, projenizin oluşturulması, işinize özel önerilerin geliştirilmesi ile devam ederek imalat şamasına aktarılır.

Uzman sertifikalı kaynakçı personel ekibi ve tam kontrol prensibi ile her aşamada üretim kontrolleri yapılır. Kaynak testleri, PQR ve VPS yapıldıktan sonra boyama işlemi yapılır.

Boya kalınlık kontrolünden sonra sevkiyata hazır hale gelen malzemeler uzman saha operasyon ekibi tarafından uygulama alanında montajı yapılır.

Bayrakçı metal inşaat olarak benimsediğimiz her aşamada kalite kontrolün sağlanması prensibi ile üstlendiğimiz projeler baştan sona kontrol altında, profesyonelce planlanmış ve uygulanmış olmaktadır.

ÜRÜN SİPARİŞ FORMU

Hızlı sipariş için tıklayın: satis@bayrakcimetal.com.tr