Bayrakcı Metal – Çelik Konstrüksiyon – Çelik Çatı – Trapez Sac

Yürüyüş Yolu - Kedi Yolu

"Projeye özel" yürüyüş yolu ve kedi yolu tasarımı, proje çizimi, imalat ve montajı alanında ISO kalitesiyle çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Yürüyüş Yolu ve Kedi Yolu Nedir? 

Yürüyüş yolu şantiyeler ve inşaat alanlarında çalışanların ve mühendislerin kullandığı geçici veya kalıcı yollardır.  Bu durum kullanım alanlarına göre belirlenmektedir. Ayrıca köprülerde, peyzaj alanlarında, fabrikalarda, silolarda, statlarda, alışveriş merkezlerinde, park ve bahçelerde de bu yürüme sistemleri kullanılabilmektedir. Metal ya da çelik konstrüksiyon bir yapı olan yürüyüş yolu sağlam ve uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Fakat kullanılacak alanın yapısında göre çeşitli alaşımlardan metal konstrüksiyon yürüyüş yolu seçenekleri de bulunmaktadır.

Kedi yolu ise, kısaca oldukça dar, yüksek bağlantılardır. Bu bağlantılar binaların veya evlerin tavana yakın bölgesine ya da çatı uçlarına monte edilmektedirler. Çatının veya kurulduğu alanın yapısına göre çeşitli ekipmanlarla üretim ve kurulumu yapılabilmektedir. Kedi yolu da asma köprülerin yapımında, inşaat alanlarda kullanılmakla birlikte binaların dış cephelerinde çalışan personel ve mühendislerin geçici çalışma alanlarını ve yürüme yollarını da oluşturmaktadır. Kedi yolu özellikleri ve kedi yolu ölçüleri ise kullanılacak yer ve yapıya göre farklılık göstermektedir.  

 Bayrakcı Metal Tasarımı Yürüyüş Yolu ve Kedi Yolu Hizmetleri 

Bayrakcı Metal, çeşitli şekil ve modellerde çelik konstrüksiyon yürüyüş yolu modelleri ve kedi yolu modelleri için ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır.

Firmamızın tasarımı yürüyüş yolu, kedi yolu ve kedi yolu ızgara uygulamaları şunlardır;

 • Yürüyüş yolu ve kedi yolu sistemleri, çelik veya metal konstrüksiyon malzemelerden üretilmektedir.
 • Kurulacak alanın şekli ve yapısına göre tasarım ve kurulum yapılabilmektedir.
 • Çeşitli dış cephe, tesisat veya inşaat çalışmalarına göre farklı modellerde metal konstrüksiyon yürüyüş yolu tasarlanabilmektedir.
 • Modüler veya sabit sistemlerle yüksek kaliteli çelikten yürüyüş yolları, kedi yolları, ızgara platformu ve geçmeli ızgara üretimleri yapılmaktadır.
 • Uzman ekibimizle özel veya standart tasarım yürüyüş yolu, kedi yolu imalat ve montaj işlemleri uygulanabilmektedir.
 • Metal konstrüksiyon yürüyüş yolu veya metal kedi yolu üretimlerinde sertifikalı kaynakçılar yer almaktadır.
 • Her türlü yürüyüş yolu ve kedi yolu tasarımında ulusal ve uluslar arası standartlar dikkate alınmaktadır.
 • Yürüyüş yolu ve kedi yolu üretiminde tasarımdan montaja kadar her türlü detay ve faktöre dikkat edilmektedir. 
 • Bu tür sistemler için “anahtar teslim” hizmet anlayışı benimsenmektedir.
 • Kedi yolu ızgaralarda tam geçme ızgara ve ızgara platformu istenen yük hesabına uygun olarak üretilmektedir. Taşınacak yüke uygun olarak malzeme seçimi yapılmaktadır. Tam geçme ızgara işlemlerinin tamamında kullanılacak alana göre mühendislik hesabı yapılması gerekmektedir. Talebe göre; çentikli ızgara, tırtıklı ızgara, galvanizli ızgara veya petek ızgara seçenekleri ile imal edilebilmektedir. 
 • Galvanizli kedi yolu ızgara korozyona (oksitlenme ve aşınma durumu) karşı dayanıklı olduğundan uzun bir kullanım sağlamaktadır. Bu durum da bakım maliyetlerini azaltmaktadır.

Yürüyüş Yolu ve Kedi Yolu Fiyatları 

Bayrakcı Metal; ISO kalite standartları çerçevesinde çelik konstrüksiyon yürüyüş yolu, metal konstrüksiyon yürüyüş yolu, tam geçme ızgara ve ızgara platformu çözümleri sunmaktadır. Herhangi bir proje için yürüyüş yolu ve kedi yolu taleplerinizi kısa sürede tasarlayarak uygulamaktadır. Uluslararası standartlara uygun yürüyüş yolu, kedi yolu ve ızgara donanımları için hizmet veren firmamız, bu alanda öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Sizin için yürüyüş yolu ve kedi yolu projelerini yerinde keşfederek projeye uygun kedi yolu ve yürüyüş yolu uygulamasına birlikte karar verilmektedir. Ayrıca isterseniz size özel hazırladığımız projelerimizle yürüyüş ve kedi yolu hizmeti de verilebilmektedir. 

Yürüyüş yolu ve kedi yolu fiyatları bütçenize uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Yürüyüş yolu fiyatları ve kedi yolu fiyat seçenekleri için bize uğrayın, ihtiyaçlarınızı anlatın, kedi yolu ve yürüyüş yolu çeşitlerini inceleyin, karar verin!

Özel tasarım talepleri, istediğiniz özelliklerde yürüyüş yolu ve kedi yolu işlemleri için talep@bayrakcimetal.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. “İletişim” bölümündeki formu doldurarak veya telefonlarımız vasıtası ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her tarafına hizmet vermekteyiz.
 

Bayrakcı İnşaat Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Metal İş Sanayi Sitesi 12A Blok No:38-40 İkitelli
Başakşehir / İstanbul
Web Tasarım ve SEO
Talep Formu